Ekspert ds. płatności

PKO Bank Polski

Warszawa

66 dni temu

Departament Produktów Klienta Indywidualnego

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/150/11/2017

Główne zadania:
• udział w kreowaniu strategii w zakresie rozwoju platformy płatniczej banku
• udział w projektach z zakresu płatności detalicznych, w tym w budowie międzybankowego standardu płatności mobilnych
• inicjowanie nowych usług płatniczych ze szczególnym uwzględnieniem optymalnego doświadczenia klienta
• analiza funkcjonujących modeli biznesowych związanych z systemami płatności oraz unormowań zewnętrznych w tym zakresie w tym w perspektywie nowych wymogów regulacyjnych w Polsce i Unii Europejskiej
• udział w negocjacjach z potencjalnymi partnerami platformy oraz zawieraniu umów regulujących wzajemną współpracę

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego
• co najmniej 2-3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• znajomości zasad zarządzania projektami, wdrażania systemów i produktów bankowych
• znajomości rynku finansowego, produktów i usług bankowych
• mile widziane poparte sukcesami doświadczenie we wdrażaniu usług płatniczych /aplikacji mobilnych oraz wdrażaniu projektów innowacyjnych ze świata Internetu i mobile
• biegłego posługiwania się pakietem MS Office (Excel, PowerPoint)
• dodatkowym atutem będzie udział w projektach z obszaru bankowości elektronicznej od fazy pomysłu do momentu wdrożenia dla klienta
• zdolności negocjacyjnych, umiejętność współpracy z klientami oraz dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi
• wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i interpersonalnych
• wysokiej motywacji i samodzielności w działaniu
• dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Finansowych

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Specjalista ds. Finansowych Praca Specjalista ds. Finansowych

Rekrutują z Praca.pl