Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista ds. Funduszy UE Poznań
Ekspert ds. pozyskiwania dotacji unijnych

ITTI Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3164 dni temu

Ogłoszenie numer: 804857, z dnia 2015-09-18

ITTI Sp. z o.o. jest polską, prywatną firmą świadczącą usługi doradcze i wdrożeniowe w zakresie IT, telekomunikacji oraz aspektów biznesowych i prawnych tych dziedzin. Wśród naszych klientów są największe firmy i instytucje publiczne w Polsce. Realizujemy także multidyscyplinarne projekty badawczo rozwojowe w międzynarodowych konsorcjach.

Poszukujemy osób do zespołu, który zajmuje się pozyskiwaniem funduszy europejskich dla sektora biznesowego. Więcej o naszych projektach na www.itti.com.pl.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 135-1/8/2015

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wytycznymi konkursów (wnioski o dofinansowanie, biznes plany, harmonogramy inwestycji);
  • kontakt z klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki pomocowe;
  • pozyskiwanie informacji niezbędnych do przygotowania projektów inwestycyjnych i B+R pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy UE;
  • okresowe rozliczanie projektów - sporządzanie wniosków o płatność oraz niezbędnych sprawozdań - przygotowywanie i udział w pracach zespołu;
  • analiza wytycznych i regulacji prawnych dotyczących funduszy.

Wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie z zakresu przygotowania dokumentacji aplikacyjnej ze środków unijnych (preferowane doświadczenie w projektach inwestycyjnych/B+R realizowanych w ramach RPO, POIG, NCBiR);
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących funduszy unijnych (w tym POIR, POWER, POIiŚ, RPO);
  • samodzielność, dyspozycyjność i dokładność;
  • nastawienie na pracę zespołową;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy;
  • wsparcie ze strony doświadczonych konsultantów;
  • udział w ciekawych projektach;
  • miła atmosfera pracy;
  • profesjonalne szkolenia;
  • możliwość zatrudnienia na pełen etat lub część etatu.