Ekspert ds. rozwoju crm
Departament Kampanii Bezpośrednich i Kontrolingu Detalicznego

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/172/08/2017

Główne zadania:
• zbieranie i analiza wymagań biznesowych (np. pozyskiwanie nowych źródeł danych wewnętrznych/zewnętrznych, współpraca z zespołami kampanii bezpośrednich, zespołem analitycznym, przygotowywanie koncepcji biznesowo-technicznej)
• mapowanie wymagań biznesowych na wymagania systemów informatycznych (współpraca z IT)
• przygotowywanie i ustalanie koncepcji i architektury rozwiązań
• utrzymanie i rozbudowa modelu danych przy współpracy z IT
• udział w pracach projektowych związanych z rozwojem kanałów zdalnych
• przygotowywanie i rozbudowa diagramów bezpośrednich kampanii sprzedażowych kierowanych do różnych kanałów sprzedaży

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego, preferowane - matematyczne, techniczne, ekonomiczne
• umiejętności modelowania danych (modelowanie logiczne - relacyjne, fizyczne)
• doświadczenia w pracy na bardzo dużych zbiorach danych
• doświadczenie w pracy z aplikacjami SASa (np. SAS Customer Intelligence: Campaign + Real-Time-Marketing, SAS Base, SAS Data Integration Studio, SAS Enterprise Guide, SAS Visual Analytics, SAS Visual Statistics)
• doświadczenia w pracy z przynajmniej jedną z baz: ORACLE, TERADATA, DB2, MS SQL SERVER (bardzo dobra znajomość SQL)
• mile widziane doświadczenie w pracy z Hadoop (optymalne ułożenie danych, przetwarzanie rozproszone, HDFS, YARN, Map Reduce, Tez)
• mile widziane  doświadczenie w pracy z aplikacjami Hadoop (Hive, Presto DB, Cassandara itp.)
• mile widziane doświadczenie z pracą z danymi zewnętrznymi (np. internetowymi)
• mile widziana znajomość zagadnień z działaniem procesów ETL
• staranności, dokładności, elastyczności, umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Analityk Systemowy

Analityk systemowy to osoba, która analizuje złożone problemy organizacyjne i strukturalne w formie modeli, do przetwarzania w technologii informatycznej. Osoba zatrudniona na danym stanowisku odpowiedzialna jest, m.in.: za uzgadnianie funkcjonalności systemów IT z udziałowcami projektu, gromadzenie i dokumentowanie wymagań, przygotowywanie analiz wykonalności, założeń realizacyjnych, analiz systemowych, a także za ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl