Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Departamentu Windykacji i Restrukturyzacji Warszawa
Ekspert w Wydziale Administrowania Podmiotem w Przymusowej Restrukturyzacji w Departamencie Przymusowej Restrukturyzacji

Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Warszawa
praca stacjonarna
2223 dni temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, bankowości lub ekonomii,
  • min. 5 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania oddziałem banku o pełnym zakresie operacji bankowych lub komórką wsparcia operacyjnego w centrali banku,
  • praktyczna znajomość zapewnienia ciągłości działania,
  • umiejętność analizy ekonomiczno-finansowej podmiotów z sektora finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • wiedza w zakresie funkcjonowania rynku finansowego oraz regulacji nadzorczych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Główne zadania:

  • przygotowanie organizacyjnych aspektów przymusowej restrukturyzacji, w tym opracowanie operacyjnego planu działania w czasie przeprowadzania procesu przymusowej restrukturyzacji w instytucji finansowej/banku.
  • udział w przygotowaniu wewnętrznych instrukcji dotyczących przeprowadzenia procesu przymusowej restrukturyzacji,
  • uczestnictwo w przygotowaniu i realizacji przymusowej restrukturyzacji.

Oferujemy:

  • wprowadzenie merytoryczne w problematykę z zakresu przymusowej restrukturyzacji,
  • unikalną szansę nabycia cennych umiejętności i wiedzy praktycznej,
  • pracę w interdyscyplinarnych zespołach zadaniowych,
  • możliwość współpracy z międzynarodowymi instytucjami regulacyjnymi w obszarze kształtowania stabilności finansowej,
  • dobrą atmosferę w pracy i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego,
  • opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny i inne benefity
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.