Electro and Instrumentation Engineer

Hays Poland

Gdańsk

734 dni temu

Electro and Instrumentation Engineer
Gdańsk
Electro and Instrumentation Engineer
Gdańsk
Nr Ref.: 1072082

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma

Jeden z czołowych dostawców kompleksowych rozwiązań dla branży Oil&Gas. Stabilna organizacja o mocnej pozycji w swoim segemencie rynku . Firma o płaskiej strukturze oraz wysokiej kulturze organizacyjnej i standardach pracy.


Twoje następne stanowisko

Inżynier Projektu w obszarze Elektrycznym oraz Instrumentów Kontrolno-Pomiarowych wspierający projekty swoją ekspertyzą w fazie engineering, procurment oraz commissioning.  Jest odpowiedzialny za opracowanie projektu podstawowego, dokonanie kalkulacji oraz doboru urządzeń , przygotowanie schematów jednoliniowych, opracowanie specyfikacji dla poddostawców, udział w testach FAT,SAT, urochomieniach oraz próbach morskich.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jest to propozycja dla osób posiadających od 5 do około 10 lat doświadczenia w realizacji projektów w zakresie instalacji elektrycznych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej w przemyśle ciężkim, przetwórczym, chemicznym i petrochemicznych.  Kandydaci na to stanowisko powinni również posiadać  wiedzę na temat stref EX.

Ze względu na wysoką eskpozycję na kontakty w języku angielskim, bardzo dobra znajomość tego języka będzie niezbędna na tym stanowisku.


Co zyskujesz?

Stabilne zatrudnienie, przyjazne i wspierające środowisko pracy, bardzo dużą ilość szkoleń, pracę z najnowszymi rozwiązaniami na rynku, jasno określoną ściężkę rozwoju oraz konkurencyjne wynagrodzenie , a także prywatną opiekę medyczną.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk

Rekrutują z Praca.pl