Elektromechanik / Mechanik wózków widłowych
pl / en

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dolnośląskie, Jaszkowa Dolna

2016-06-30

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż

dolnośląskie, Wrocław, Bielany Wrocławskie, Oława, Jelcz-Laskowice, Kobierzyce

2016-06-28

dolnośląskie, Wrocław

2016-06-20

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

dolnośląskie, Wrocław, Kąty Wrocławskie

2016-06-16

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Wrocław, Bielany Wrocławskie

Elektromechanik / Mechanik wózków widłowych- Ogłoszenie archiwalne

Praca ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. / Motoryzacja / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / dolnośląskie / Wrocław

Ponad 20 lat temu firma rozszerzyła swoją dzialalność o sprzedaż wózków widłowych. Swoją obecną pozycję na rynku i uznanie kilku tysięcy klientów firma zawdzięcza przede wszystkim jakości oferowanych wyrobów i świadczonych usług. Firma ELEKTROPROGRAM jest autoryzowanym dealerem producenta niemieckich wózków widłowych CLARK oraz włoskich PRAMAC. W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe paletowe ręczne do transportu poziomego oraz samobieżne wózki o napędzie elektrycznym, na olej napędowy (DIESEL) oraz gaz propad-butan (LPG) w wersji standardowej jak również z bogatym wyposażeniem - katalizator spalin, kabina i inne. Dodatkowo dysponujemy szerokim wachlarzem osprzętu specjalistycznego niemieckich firm KAUP, MEYER, AURAMO oraz CASCADE. Proponujemy ogumienie- szeroką game opon przemysłowych marki SOLIDEAL oraz TRELLEBORG.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

Praca polega na bieżących naprawach wózków widłowych, udziale i przygotowaniach wózków do UDT

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia UDT w zakresie konserwacji
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • prawo jazdy
Oferujemy:
  • Samodzielną i odpowiedzialną prace
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)