Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
ELEKTROMECHANIK oraz POMOCNIK ELEKTROMECHANIKA

Przedsiebiorstwo handlowe Maria Śliwka
śląskie, Zabrze, Katowice
praca stacjonarna
4676 dni temu
skoda_top2.jpg

Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Skoda Auto z terenu Górnego Śląska, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze, Katowice

Zadania:
  • diagnostyka usterek i ich weryfikacja przy pomocy urządzeń diagnostycznych
  • wykonywanie podstawowych czynności z zakresu napraw mechanicznych
  • wykonywanie napraw i wymiana podzespołów wyposażenia dodatkowego
  • montaż zabezpieczeń w samochodach nowych
  • wykonywanie napraw podzespołów elektrycznych w samochodach osobowych
Wymagania:
  • znajomości zasad obsługi urządzeń diagnostycznych
  • doświadczenia na w/w stanowisku minimum 2 lata (elektomechanik)
  • wykształcenia kierunkowego (min.średnie)
  • ugruntowanej wiedzy teoretycznej (pomocnik elektromechanika)
Oferujemy:
  • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • podnoszenie kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
skoda_bottom1.jpg