Elektromechanik Samochodowy

CHYLIŃSCY Sp. z o.o.

Warszawa

247 dni temu

Ogłoszenie numer: 1695967, z dnia 2017-07-17

Jako serwis motoryzacyjny, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik Samochodowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków należeć będzie kompleksowe dokonywane napraw elektromechanicznych i diagnostyki samochodów osobowych i użytkowych marki VW.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych/obsługi testerów diagnostycznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system premiowania
  • Realną możliwość rozwoju i samorealizacji poprzez szkolenia importerskie
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu motoryzacji
  • Współpracę w zgranym zespole i wsparcie ze strony ekspertów

Miejsce pracy wyposażone jest w niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy! Umożliwiamy szkolenia produktowe w ramach stanowiska pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

CHYLIŃSCY Sp. z o.o.

Firma Chylińscy Sp. z o.o. definiuje swoją misję następująco: "Dążymy do tego by zaistnieć w rodzinie dealerów Volkswagena jako ci, którzy zabiegają nieustannie i wciąż o zadowolenie oraz wierność swoich klientów, starają się spełniać rosnące stale ich oczekiwania i działaniami swoimi chcą trwale wbudować się w ich życie."

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Rekrutują z Praca.pl