Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1859985, z dnia 2017-12-07

PUMECH Sp. z o.o., producent konstrukcji stalowych,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Elektromonter Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom, Piekary Śląskie

Opis stanowiska

  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń
  • usuwanie awarii, analizowanie przyczyn powstawania awarii oraz zapobieganie ich występowaniu z zakresu elektrycznego
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • wykonywanie działań naprawczo-konserwacyjnych parku maszynowego

Wymagania

  • wykształcenie: zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu
  • uprawnienia G-1/E do 1 kV
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność szybkiego usuwania awarii

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do składania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl