Podobne oferty pracy

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz doświadczony zespół specjalistów Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów firmy zajmującej się budownictwem ogólnym i specjalistycznym ze szczególnym uwzględnieniem branży elektroenergetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromonter
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI
  • układanie okablowania,
  • montaż rozdzielni i tras kablowych,
  • montaż aparatury pomiarowej,
  • inne prace elektryczne.
WYMAGANIA
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP min. do 1kV,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją wykonawczą,
  • znajomość instalacji elektrycznej NN oraz ŚN,
  • wykształcenie techniczne elektryczne,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i zaangażowanie.
OFERUJEMY
  • umowę o pracę,
  • możliwość awansu,
  • zakwaterowanie oraz dojazdy na zlecenia poza Warszawą,
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl