Podobne oferty pracy

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz doświadczony zespół specjalistów Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów firmy zajmującej się budownictwem ogólnym i specjalistycznym ze szczególnym uwzględnieniem branży elektroenergetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromonter
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI
  • układanie okablowania,
  • montaż rozdzielni i tras kablowych,
  • montaż aparatury pomiarowej,
  • inne prace elektryczne.
WYMAGANIA
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP min. do 1kV,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją wykonawczą,
  • znajomość instalacji elektrycznej NN oraz ŚN,
  • wykształcenie techniczne elektryczne,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i zaangażowanie.
OFERUJEMY
  • umowę o pracę,
  • możliwość awansu,
  • zakwaterowanie oraz dojazdy na zlecenia poza Warszawą,
  • atrakcyjne warunki finansowe.
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl