Elektromonter

ANDRO-BUD Andrzej Drozd

2031 dni temu

Ogłoszenie numer: 228887, z dnia 2012-08-30

ANDRO-BUD Andrzej Drozd

W związku z rozwojem firmy Instalacyjno Budowlanej ANDRO-BUD poszukujemy ambitnych osób do pracy w biurze oraz na terenie całego kraju (najlepiej z Łodzi lub okolic) na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: opolskie

 

Wymagania

  • grupa kwalifikacyjna
  • możliwość pracy na wysokości ( potwierdzone badaniami lekarskimi)
  • dyspozycyjność również do pracy na wyjazdach.

Oferujemy

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy urządzeń, wykorzystywanych w danej ...
Elektromonter Praca Elektromonter

Rekrutują z Praca.pl