Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Elektromonter

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
3297 dni temu

Ogłoszenie numer: 670655, z dnia 2015-04-17

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, przy ul. Gierymskiego 27 poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • montaż wewnętrznych instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia
  • budowa linii zasilających napowietrznych i kablowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze elektryczne lub pokrewne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B z praktyką w prowadzeniu pojazdu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. jako 10-krotny laureat konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play" oferuje stałą, ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy umowę o pracę i korzystne wynagrodzenie.