Podobne oferty pracy

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektronik (m/k)
Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: ELE/LEG/0216
Obowiązki:
  • koordynacja i prowadzenie bieżących napraw,
  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • okresowe przeglądy wszelkich maszyn oraz instalacji,
  • dbałość o stan techniczny i konserwacja maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • diagnozowanie usterek w urządzeniach elektronicznych,
  • analiza przyczyn powstawania awarii i zapobieganie ich występowaniu.
Wymagania:
  • znajomość zagadnień i problemów technicznych w zakładzie produkcyjnym,
  • dobra znajomość schematów elektrycznych,
  • doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu,
  • min. rok doświadczenia w naprawach elektronicznych maszyn produkcyjnych,
  • umiejętności organizacyjne,
  • wykształcenie średnie kierunkowe.
Oferujemy:
  • pracę na 1 zmianę w godzinach 8:00-16:00,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Rekrutują z Praca.pl