Elektronik – Projektant
pl / en

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-24

Energetyka / Elektronika, Przemysł / Produkcja

śląskie, Czechowice-Dziedzice
śląskie, Gliwice
śląskie
śląskie, Mysłowice

2016-06-23

Inżynieria / Projektowanie

śląskie, Częstochowa

Elektronik – Projektant - Ogłoszenie archiwalne

Praca Horyzont Doradztwo Personalne / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / śląskie / podbeskidzie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z rejonu Podbeskidzia. Do działu projektowego w Biurze Rozwoju produktów poszukiwana jest osoba zainteresowana udziałem w opracowaniu nowych linii produktowych w firmie o międzynarodowym zasięgu.

Miejsce pracy: podbeskidzie
Nr Ref.: 3327

Zadania:
  • proponowanie zamienników elementów stosowanych w produkcji,
  • współpraca z jednostkami certyfikującymi Spółkę ( znaki jakości, bezpieczeństwa B, CE, UE).
  • kontrola produkowanych wyrobów pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej i zakłóceń radioelektrycznych,
  • projektowanie wyrobów elektronicznych:   techniki LED, zasilaczy impulsowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • optymalizacja  kosztów wytwarzania, poszukiwanie dostawców analogicznych wyrobów lub kooperantów w produkcji dla obniżenia  kosztów,
  • opracowywanie technologiczne nowych projektów wdrażanych do produkcji, urządzeń i systemów kontroli jakości.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe elektroniczne, elektryczne,
  • bardzo dobra obsługa programów AutoCAD, SolidWorks, mile widziana: Inventor,
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych, elektrycznych,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych w języku angielskim,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MSOffice),
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • możliwość rozwijania umiejętności projektowych, udział w opracowaniu nowych linii produktowych na rynek krajowy i zagraniczny,
  • budowanie samodzielnej pozycji specjalisty w firmie.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

Horyzont Doradztwo Personalne
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl