Podobne oferty pracy

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z rejonu Podbeskidzia. Do działu projektowego w Biurze Rozwoju produktów poszukiwana jest osoba zainteresowana udziałem w opracowaniu nowych linii produktowych w firmie o międzynarodowym zasięgu.

Elektronik – Projektant
Miejsce pracy: podbeskidzie
Nr Ref.: 3327

Zadania:
  • proponowanie zamienników elementów stosowanych w produkcji,
  • współpraca z jednostkami certyfikującymi Spółkę ( znaki jakości, bezpieczeństwa B, CE, UE).
  • kontrola produkowanych wyrobów pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej i zakłóceń radioelektrycznych,
  • projektowanie wyrobów elektronicznych:   techniki LED, zasilaczy impulsowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • optymalizacja  kosztów wytwarzania, poszukiwanie dostawców analogicznych wyrobów lub kooperantów w produkcji dla obniżenia  kosztów,
  • opracowywanie technologiczne nowych projektów wdrażanych do produkcji, urządzeń i systemów kontroli jakości.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe elektroniczne, elektryczne,
  • bardzo dobra obsługa programów AutoCAD, SolidWorks, mile widziana: Inventor,
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych, elektrycznych,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych w języku angielskim,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MSOffice),
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • możliwość rozwijania umiejętności projektowych, udział w opracowaniu nowych linii produktowych na rynek krajowy i zagraniczny,
  • budowanie samodzielnej pozycji specjalisty w firmie.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl