Elektronik przemysłowy
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Elektronik przemysłowy

Poznaj stanowisko:
Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

czytaj więcej: Elektronik

Praca Elektronik

Elektronik przemysłowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca COVEBO / Energetyka / Elektronika / Przemysł / Produkcja / Holandia / region Fryzja

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Lakiernik Przemysłowy PARETTi Rekrutacja

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Nasza obecność w Polsce rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to pod nazwą 3G Dobra Organizacja powstała agencja pracy, rekrutująca dla holenderskiego klienta - COVEBO Uitzendbureau B.V.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane usługi, rozpoczęliśmy realizację projektów rekrutacyjnych dla polskich pracodawców poprzez 5 oddziałów w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz i Rzeszów.

Miejsce pracy: region Fryzja
Opis stanowiska:

Elektronik przemysłowy - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę przy różnego typu elektronice przemysłowej (sterowniki PLC, regulatory częstotliwości, lutowanie diod itp.) wykrywaniu defektów, ich analizę oraz naprawę przy wykorzystaniu urządzeń pomiarowych oraz narzędzi.

Praca możliwa do podjęcia od zaraz.

Wymagania:
  • ukończone studia kierunkowe (warunek konieczny)
  • doświadczenie na stanowisku (warunek konieczny)
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca bezproblemową komunikację (warunek konieczny)
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 450 euro netto/tydzień
  • Opiekę polskiego koordynatora
„Covebo więcej niż standard
Filmik o nas, nazwaliśmy go „Covebo - więcej niż standard". Dlaczego?
Bo chcemy aby nasza praca skutkowała dla Was pracą.
A wszystko co wokół pozwalało odczuć faktycznie większe możliwości.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS