Ogłoszenie numer: 1892882, z dnia 2018-01-12

Elbląskie Przedsiębiorstwo Eneregtyki Cieplnej Sp. z o.o.

EPEC zapewnia komfort cieplny mieszkańcom, instytucjom i przedsiębiorstwom na terenie Elbląga i okolic. Spółka oferuje również swoim kontrahentom usługi w zakresie budowy węzłów i wewnętrznych instalacji odbiorczych o najwyższym standardzie

 Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektronik

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Elbląg

Opis stanowiska

  • Budowanie nowych układów telemetrycznych oraz układów sterowania zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planach inwestycyjnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej budowanych układów telemetrycznych i sterowania
  • Obsługa i nadzorowanie systemów telemetrycznych oraz układów sterowania
  • Usuwanie awarii oraz usterek w systemach telemetrycznych oraz układach sterowania oraz proponowanie akcji korygujących

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie, kierunek elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne
  • Znajomość podstaw elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Znajomość zagadnień dotyczących transmisji radiowej
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii w przemysłowych układach sterowania
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno pomiarową
  • Uprawnienia energetyczne SEP „E” gr.I i gr.II  w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych oraz uprawnienia D gr.I  (mile widziane)

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość zagadnień automatyki w zakresie ciepłownictwa, procesów wytwarzania i dystrybucji ciepła
  • Umiejętność programowania sterowników PLC oraz tworzenia wizualizacji w programach typu SCADA
  • Od kandydatów oczekujemy:
  • Zaangażowania
  • Dobrej organizacji pracy
  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjności

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Ciekawą pracę
  • Szeroki program szkoleniowy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na sukces

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 12.02.2018 roku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 23.02.2018 r. oznacza, że oferta nie została przyjęta.

Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w nadsyłanych ofertach jest Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., adres siedziby:  ul. Fabryczna 3, 82-300 Elbląg. Dane będą przetwarzane, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016. poz. 922) w celach rekrutacyjnych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy także, że oferty i dokumenty niewykorzystane w procesie rekrutacji zostaną zniszczone.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Rekrutują z Praca.pl