Zobacz więcej ofert pracy

Elektronik

QUASAR ELECTRONICS
Warszawa
praca stacjonarna
5737 dni temu

Ogłoszenie numer: 49475, z dnia 2008-09-16

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży samochodowej. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych.

Elektronik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • uruchamianie i testowanie urządzeń elektronicznych
  • rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu elektroniki
  • serwisowanie i naprawa urządzeń elektronicznych
  • Wymagania

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki
  • znajomość zasad budowy i montażu urządzeń elektronicznych
  • rozumienie dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy z przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność diagnozowania i naprawy układów elektronicznych
  • staranność i dokładność działania
  • Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy

    Poznaj

    Quasar Electronics