Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 552937, z dnia 2014-11-24

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne
zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk Budowlany

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Mannheim

Opis stanowiska

  • Podłączanie instalacji elektrycznych w budynkach

  • Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji

  • Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne - elektryczne

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1 (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym

  • Wynagrodzenie 11,00 Euro brutto/h plus ewentualne nadgodziny

  • Dieta 24 Euro netto za każdy dzień przepracowany

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

  • Płatny urlop

  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...

Rekrutują z Praca.pl