Elektryk - Konserwator

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Sosnowiec

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 1905738, z dnia 2018-02-12

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • naprawa i konserwacja suwnic, żurawi samojezdnych, sprzętu budowlanego

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • praktyka w zawodzie

Oferujemy

  • praca na stałe
  • wysokie zarobki
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

lub korespondencyjnie

na adres:

41-219 Sosnowiec,

ul. Kosynierów 34 A,

bądź telefonicznie 32 291-96-25, 32 291-70-05, 32 291-70-06

Poznaj

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Rekrutują z Praca.pl