Elektryk utrzymania ruchu

PEKABEX

Poznań

13 dni temu

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 1/2018/EUR
Zadania:
  • utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,
  • przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń,
  • aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie elektryczne,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • mile widziane uprawnienia E gr. 1,2,3,
  • mile widziane kwalifikacje UDT uprawniające do konserwacji suwnic, wciągarek i wciągników E I i MII
  • sumienność, dokładność,
  • zorientowanie na cel,
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Zachęcamy do aplikowania absolwentów średnich lub zawodowych szkół technicznych o profilu elektrotechnika, mechatronika.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dostęp do pakietu benefitów,
  • przyjazną atmosferę.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą
przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu