Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań, Poznań - ZAWADY
praca stacjonarna
5701 dni temu

Ogłoszenie numer: 50417, z dnia 2008-10-07

Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów .

Elektryk

Miejsce pracy: Poznań, Poznań - ZAWADY

Nr Ref.: PO/SP/ELEKTRYK

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Elektryka. Oferujemy stałą pracę w dużej firmie produkcyjnej zajmującej się obsługą techniczną, konserwacją maszyn i urządzeń w przemyśle oponiarskim, stałe wynagrodzenie godzinowe, możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Wymagania

wykształcenie kierunkowe - elektryczne (student Politechniki, Szkoły technicznej), praktyczna znajomość pracy na stanowisku elektryka, wymagane uprawnienia SEP min. 1kV, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, brak przeciwwskazań do podjęcia pracy.

Oferujemy

oferujemy: stałą pracę, możliwość przyuczenia do zawodu.