Ogłoszenie numer: 528508, z dnia 2014-10-06

Grupa PAKO

www.grupako.pl

Grupa PAKO, firma branży elektrycznej, poszukuje kandydatów z całej Polski

(praca w delegacjach) na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: podkarpackie / cała Polska

Opis stanowiska

  • praca mobilna - wyjazdy służbowe na terenie całej Polski,
  • przeprowadzanie kontroli instalacji elektrycznych i urządzeń,
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość tematyki przeglądów i pomiarów elektrycznych,
  • wykształcenie elektryczne,
  • znajomość układów sieci oraz zabezpieczeń,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • uprawnienia gr. 1 min. E, mile widziane upr. D i budowlane,
  • dobra organizacja pracy,
  • energiczność i orientacja na realizację planu,
  • dbanie o powierzony sprzęt,
  • osoby uzależnione od alkoholu i innych środków odurzających prosimy o nieaplikowanie.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do efektów,
  • nowoczesne przyrządy pomiarowe oraz pozostałe narzędzia pracy,
  • samochód służbowy na czas pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...

Rekrutują z Praca.pl