Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Elektryków, Monterów, Murarzy, Zbrojarzy

POL - JOB
Holandia, Holandia, Niemcy
praca stacjonarna
5677 dni temu

Ogłoszenie numer: 51531, z dnia 2008-10-30

POL - JOB

Firma POL – JOB z siedzibą w Holandii poszukuje doświadczonych:

Miejsce pracy: Holandia, Holandia, Niemcy

Opis stanowiska

  • elektryków,
  • monterów instalacji ochrony budynków, elektrycznych instalacji przeciwpożarowych,
  • murarzy,
  • zbrojarzy,
  • tynkarzy,
  • malarzy i stolarzy.

Wymagania

    Od chętnych do pracy w firmie POL – JOB wymagamy:
  • umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawa jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki.
  • Zapewniamy niezbędne szkolenia