Zobacz więcej ofert pracy

Embedded C Linux Developer

New-Invest
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2403 dni temu
Miejsce pracy: Lublin

Miejsce pracy: Lublin.

Wynagrodzenie: 3 000 – 5 000 zł brutto.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Kim jesteśmy?

New-Invest, to prężnie rozwijająca się Agencja Zatrudnienia złożona z ambitnych i profesjonalnych rekruterów, dla których najważniejszy jest człowiek. Każdy z nas pełni wiele funkcji począwszy od researchera, przez headhuntera, aż do key account mangaera. Każdy klient i każdy kandydat zasługuje na indywidualne podejście i osobę, która rozumie potrzeby partnerów, z którymi pracuje. Jeśli zdecydujesz się na udział w rekrutacji, będę twoim pośrednikiem w trakcie całego procesu.

Kim jest nasz klient?

Naszym klientem jest lubelska firma IT stawiająca na innowacyjne rozwiązania. Produkty przedsiębiorstwa dotyczą obszarów takich jak: budowa serwisów internetowych, technologie mobilne, czy elektronika. Wśród zakończonych projektów znaleźć można aplikacje korzystające z multimediów, geolokalizacji czy telemedycyny. Świetnymi przykładami mogą być:

  1. System analityczny analizujący zachowania ludzkie w określonym czasie i miejscu.

  2. Platforma wymiany walut w czasie rzeczywistym.

  3. Aplikacja wspomagająca monitorowanie floty pojazdów.

Zadania osoby na tym stanowisku:

  • praca z oprogramowaniem embedded Linux na każdym etapie rozwoju od projektowania do implementacji produktu;

  • stosowanie dobrych praktyk i świadomość wagi precyzyjnie stworzonego oprogramowania;

  • udział w aktywnym ulepszaniu istniejących procesów;

  • tworzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne;

  • doświadczenie komercyjne w tworzeniu oprogramowania;

  • doświadczenie w programowaniu do Linux;

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania zadań oraz kreatywnego myślenia;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną i komunikację;

  • gotowość do wyjazdów w różnym wymiarze czasowym: od kilku dni do ok. miesiąca.

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu: niskopoziomowym układów ARM w języku C, i/lub aplikacji użytkowych w Qt/C++;

  • zainteresowanie produktami półprzewodnikowymi.

Oferujemy:

  • pracę w zespole o wspierającym się charakterze;

  • udział w projektach, które zmieniają rynek w sposób innowacyjny;

  • aktywny udział w tworzeniu kreatywnych rozwiązań produktowych;

  • elastyczny czas pracy i możliwość jego dostosowania do indywidualnych potrzeb;

  • szkolenia rozwijające kompetencje i udział w konferencjach branżowych;

  • premie uznaniowe;

  • wyjazdy integracyjne, wyjścia okolicznościowe oraz inne udogodnienia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.