Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    9 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt Korporacyjny

Power Media
Warszawa
praca stacjonarna
2282 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ARC/WAW/MA

  • Chciałbyś zajmować się wysokopoziomowymi strategiami w firmie będącej laureatem nagród Najlepszego Pracodawcy?
  • Stawiasz na długofalową współpracę, stabilizację, partnerskie podejście?
  • Cenisz sobie dodatkowe korzyści pozapłacowe?

                                                                Sprawdź naszą ofertę!

Poszukujemy doświadczonego Architekta Korporacyjnego do objęcia samodzielnego stanowiska w firmie będącej liderem na rynku ubezpieczeniowym.

W pracy czekają Cię wyzwania w zakresie:

  • Nadzorowania przestrzegania zasad ładu architektonicznego
  • Czuwania nad realizacją projektów i programów pod kątem ich zgodności z opracowanymi modelami architektury korporacyjnej
  • Uczestnictwa  w opracowywaniu wizji architektonicznej
  • Udział w planowaniu i projektowaniu modeli architektury korporacyjnej (w obszarze biznesowym jak i IT) – dotyczących zarówno obecnego jak
    i przyszłego działania organizacji
  • Raportowania do kierownictwa organizacji w zakresie zagadnień związanych z architekturą korporacyjną
  • Formułowania i przeglądu stosowania standardów architektonicznych
  • Zarządzania wymaganiami architektonicznymi
  • Definowania procesów i procedur zarządzania architekturą korporacyjną w organizacji oraz zapewnianie ich stosowania
  • Nadzorowania wdrażania, utrzymywania i stosowania zestawu narzędzi informatycznych pełniących rolę repozytorium architektury korporacyjnej
  • Propagowania wiedzy o architekturze korporacyjnej i promowanie stosowania koncepcji architektury korporacyjnej wewnątrz organizacji jak i u jej partnerów

By swoje zadania odpowiednio realizować, potrzebujemy abyś:

  • Posiadał wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Posiadał umiejętność posługiwania się ramami architektonicznymi TOGAF oraz modelowania w UML
  • Wykazywał się wiedzą w zakresie szyny integracyjnej, SOA, BI, tworzenia rozwiązań w architekturze n-warstwowej
  • Był zaznajomiony z różnymi typami rozwiązań z zakresu Business Intelligence, ETL, hurtowni danych, systemów raportowania, big data
    (rozwiązań od różnych dostawców)
  • Umiał wykorzystać wiedzę na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (np. ITIL, COBIT)
  • Dysponował wiedzą na temat wyceny inicjatyw IT
  • Dbał o budowanie pozytywnych relacji biznesowych i efektywne zarządzania informacją

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie ubezpieczeniowe

Od siebie dajmy naprawdę wiele - między innymi:

  • Długofalową, bezpośrednią (nie outsorcing) współpracę na zasadach Umowy o Pracę
  • Benefity: kartę Multisport, opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Wsparcie przy wdrożeniu, szereg szkoleń wewnętrznych, możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych
  • Dodatkowe programy motywacyjne oraz działania propozdrowotne i prorodzinne
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu języka angielskiego
  • Partnerska, przyjazna atmosfera, imprezy firmowe, pikniki rodzinne
  • Atrakcyjne biuro z miejscem do wypoczynku
  • Poszerzanie wiedzy, rozwój

W przypadku zainteresowania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs