Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent Działu Produkcji

MM Conferences S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3430 dni temu

MM Conferences S.A. (MMC Polska) jest liderem w kategorii konferencji dedykowanych dla branży telekomunikacyjnej, mediów, finansów i energetycznej. Realizujemy projekty, które stały się platformą spotkań i wymiany myśli oraz doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku. Rokrocznie przygotowujemy sto kilkadziesiąt projektów szkoleniowo-konferencyjnych przy współpracy z największymi firmami i instytucjami, a wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku: Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, Banking & Insurance Forum, Konferencja EuroPOWER. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jakrównież zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.

Współpracujemy m.in. z: Orange, T- mobile, Play, Polkomtel, PKN ORLEN S.A,PGNiG, Tauron Polska Energia, Hawe SA, Emitel, KPMG, PwC, E&Y, Deloitte, UKE, URE, KNF, PKO BP, PEKAO SA, PZU, NBP, Asseco Poland, Intel, Comarch.

W skład grupy MMC Polska wchodzi: MM Conferences S.A., MMC Szkolenia, MMC Events, MMC Design.

W MM Conferences wierzymy, że praca, wiedza i zaangażowanie, jak również kreatywności dzielenie się pomysłami jest środkiem do osiągnięcia celów zarówno jednostki, jak i organizacji. Pracujemy w młodym, ambitnym, otwartym zespole ekspertów ispecjalistów. Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca i wsparcie Project Managera lub Senior Project Managera
  • Współpraca przy merytorycznym przygotowywaniu warsztatów o tematyce twardej dla sektorów: energetyka, finanse, telekomunikacja, media, farmacja etc.
  • Wsparcie przy wyborze koncepcji, kontakty z ekspertami z różnych sektorów, opracowanie planu wydarzenia, nadzór przy jego realizacji
  • Współpraca z prelegentami
  • Koordynacja warsztatów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Zainteresowanie szeroko pojętym biznesem

Poszukujemy osób:

  • Z umiejętnością researchu merytorycznego i zdolnościami analitycznymi
  • Ukierunkowanych na realizację wyznaczonych celów
  • Cechujących się przedsiębiorczością i kreatywnością
  • Nastawionych na rozwój osobisty i zawodowy
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Awans po okresie próbnym na młodszego kierownika projektu
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne; integracyjno-szkoleniowe
  • Pracę w młodym, zgranym i sympatycznym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w warsztatach, konferencjach i szkoleniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy pl. Bankowym, 50 m od stacji metra Ratusz Arsenał

logo.gif
MMC Szkolenia
MMC Design

ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa
tel. 22 379 29 00
stopka.gif