Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent Działu Księgowości Warszawa
Asystentka/Asystent w dziale finansowo-księgowym

IPK Sp. z.o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2236 dni temu

Nasz klient, międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: AK-AS/03/18
Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:
  • wsparcie działu finansowo- księgowego w bieżącej pracy;
  • sporządzanie raportów i sprawozdań zgodnie ze standardami korporacji, pod nadzorem Dyrektora Finansowego.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (kierunki finansowo- księgowe);
  • motywacja do rozwoju w obszarze finansowo- księgowym;
  • doświadczenie w pracy w księgowości będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz chęć pracy w zespole;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel);
  • zdolności analityczne, sumienność, dokładność, zdolność do szybkiego uczenia się
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • umowa o pracę i bogaty pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń zawodowych w międzynarodowej firmie.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.