Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    14 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Logistyki

Michael Page
Warszawa
praca stacjonarna
3368 dni temu
MP_Logo MP_claim
main img

Job details

Publication Date: 2015-02-05
Reference: WRMS15846
Location: Warszawa

Michael Page is one of the world’s leading professional recruitment consultancies, specialising in the placement of candidates in permanent and temporary positions.

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze B2B, która jako jeden z liderów dystrybuuje najwyższej jakości produkty. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku z ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Logistyki

Job description:
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy pod względem logistycznym w celu osiągnięcia efektywnie funkcjonującego łańcucha dostaw
- Dystrybucja towarów do klientów zlokalizowanych na terenie całej Polski zgodnie z określonymi wymaganiami i warunkami dostaw
- Określanie celów i wskaźników jakościowych oraz ilościowych koniecznych do osiągnięcia przez podległy personel
- Zarządzanie zespołem i rozwój pracowników we wszystkich aspektach dotyczących logistyki
- Ciągłe optymalizowanie procesów magazynowych i przepływów towarowych
- Tworzenie strategii oraz zarządzanie systemami magazynowania
- Organizacja pracy operacyjnej w magazynach
Who we are looking for:
- Wykształcenie wyższe- magisterskie, dodatkowym atutem będzie specjalizacja związana z logistyką i/lub transportem
- Minimum 5 lat doświadczenia w logistyce i zarządzaniu operacjami magazynowymi
- Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami poparte przykładami
- Doskonałe umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne i interpersonalne
- Analityczny umysł i umiejętność pracy liczbami
- Dobra znajomość angielskiego