Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zakładu produkcyjnego

Klient portalu Praca.pl
dolnośląskie, Powiat świdnicki
praca stacjonarna
3133 dni temu

Ogłoszenie numer: 813251, z dnia 2015-09-28

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Powiat świdnicki

Opis stanowiska

  • nadzór nad wszystkimi procesami w zakładzie produkcyjnym
  • opracowywanie długoterminowych planów w zakresie postępu technicznego, planów inwestycyjnych i modernizacyjnych
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację planów produkcyjnych, budżetowych, inwestycyjnych w zakładzie produkcyjnym
  • nadzór nad podległymi działami organizacyjnymi oraz koordynowanie ich prac
  • uczestnictwo w procesie wdrażania nowych wyrobów i nowych technologii
  • prowadzenie właściwego zatrudnienia pracowników w podległych działach, zwłaszcza właściwego doboru pracowników o odpowiednich kwalifikacjach
  • sprawowanie nadzoru nad wykorzystaniem majątku trwałego spółki
  • systematyczne kontrolowanie procesów produkcyjnych pod względem właściwego wykorzystania maszyn, materiałów, energii i czasu pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość nowoczesnych technologii zarządzania produkcją
  • znajomość języków obcych: niemiecki lub angielski
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • skuteczność podejmowanych działań
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zakładem produkcyjnym

Oferujemy

  • pracę w prężnie działającej firmie, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji