Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
wielkopolskie
praca stacjonarna
3000 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Nr Ref.: (8169-16)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej działającej w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość organizacji procesów produkcyjnych i doświadczenie w zarządzaniu procesowym
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla związanym z zarządzaniem produkcją
  • poparte wynikami osiągnięcia w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych
  • doświadczenie w zarządzaniu min. 100-osobowym zespołem ludzkim
  • oczekiwana jest komunikatywność, rzetelność, kreatywność, przedsiębiorczość i pracowitość
  • zdolności organizacyjne
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
Zakres obowiązków:
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynację procesów produkcyjnych, w tym procesów technologicznych
  • zarządzanie oraz tworzenie i realizacja strategii rozwoju zakładu produkcyjnego
  • nadzorowanie oraz przygotowanie organizacyjne i technologiczne produkcji
  • wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów i poprawy zdolności produkcyjnych zakładu
  • planowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie zadań produkcyjnych
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy i kontroli ryzyka
  • motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".