Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zakładu

Zakłady Mięsne Henryk Kania Spółka Akcyjna
Pszczyna
praca stacjonarna
2586 dni temu

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce, z przychodami przekraczającymi miliard złotych rocznie. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plastrowane, które wielokrotnie w ciągu roku zdobywają najbardziej prestiżowe nagrody branżowe i konsumenckie.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna

Zadania:

  • Efektywne zarządzanie podległym zakładem produkcyjnym oraz realizacja strategii rozwoju zakładu;
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych zakładu; nadzór nad rozwojem zakładu w szczególności nadzór nad rozwojem produkcji, technologii , robotyzacji i automatyzacji zakładu;
  • Aktywny udział w kształtowaniu planów rozwoju zakładu, strategii wyrobów i strategii technologicznej oraz poszukiwanie nowych kierunków działania w oparciu o możliwości i potrzeby rynku;
  • Realizacja strategicznych celów biznesowych zakładu przez właściwe zarządzanie budżetem oraz optymalizację kluczowych procesów operacyjnych (osiągnięcie optymalnej wydajności oraz wysokiej jakości produkcji, wprowadzanie usprawnień podnoszących wydajność); nadzór nad optymalizacją posiadanych zasobów;
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych przez poszczególne działy;
  • Zarządzanie potencjałem pracowniczym w szczególności efektywne wykorzystanie zasobów oraz ich dostosowanie do realizacji procesów;
  • Odpowiedzialność za prawidłowo realizację pracy podległego zakładu;
  • Raportowanie do Zarządu Spółki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia lub pokrewne;
  • Kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu zakładem produkcyjnym;
  • Znajomości języka angielskiego, mile widziany również niemiecki;
  • Zdolności interpersonalnych i umiejętności zarządzania zasobami ludzki;
  • Zdolności przywódczych, inicjatywy i przedsiębiorczości;
  • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań;

Oferujemy:

  • Dynamiczną pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę z wysokim wynagrodzeniem podstawowym oraz premie zależne od wyników zakładu;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon itp.;
  • Szeroki pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet benefitów dla pracownika (ubezpieczenie na życie, posiłki, udział w akcjach promujących profilaktykę zdrowotną);
  • Unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną;
  • Satysfakcję z realizowanych zadań i projektów;
Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)