Elektromechanik - Automatyk Utrzymania Ruchu

Horyzont Doradztwo Personalne

267 days

Bielsko-Biała

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z Bielska-Białej. W związku
z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3187

Zadania:
  • nadzór nad ciągłością pracy parku maszynowego,
  • podejmowanie działań prewencyjnych i zapobiegawczych,
  • modyfikacja maszyn, oprogramowania oraz aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • obsługa i programowanie robotów ABB,
  • współpraca z innymi działami.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie/ wyższe techniczne (mile widziane z zakresu budowy maszyn i urządzeń),
  • dwa lata doświadczenia w dziale utrzymaniu ruchu,
  • znajomość obsługi i programowania robotów ABB,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • wiedza z zakresu mechaniki,pneumatyki, elektroniki,
  • umiejętność czytania schematów z w/w obszarów,
  • umiejętność planowania pracy własnej,
  • zdolności do analizy sytuacji i wyciągania wniosków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość układów opartych na PLC,
  • umiejętność pracy pod presja czasu,
  • komunikatywność,
  • system III-zmianowy, praca od poniedziałku do piątku.
Oferujemy:
  • pracę w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • atrakcyjne szkolenia,
  • kursy językowe  (język ang., niem.),
  • vouchery świąteczne
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę multisport
  • stabilność zatrudnienia,

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

ADP - Agencja

Company information

Zwycięstwa 16/18/16
śląskie

Get to know the position: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...

Hiring on praca.pl