Najnowsze oferty pracy

  • Grafik kreatywny

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    11 godz.
    Twój zakres obowiązków: Współpraca z działem Marketingu i PR w celu opracowania nowych strategii budowania wizerunku marki; Przygotowywanie grafik, ikonografik, infografik czy wykresów i innych materiałów graficznych na potrzeby social mediów i strony internetowej; Opracowywanie projektów...
Zobacz więcej ofert pracy

Fototechnik

SORTER SP. J.
Radom
praca stacjonarna
2706 dni temu

Ogłoszenie numer: 1439453, z dnia 2016-12-08

SORTER jest pierwszą firmą w Polsce produkującą elektroniczne maszyny do sortowania owoców. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów z doświadczeniem, charakteryzujących się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i umiejących pracować w zespole.

Fototechnik

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • dobieranie metod i materiałów do specyfiki rejestrowanego materiału,
  • fotografowanie przedmiotów, tworzenie fotograficznej dokumentacji w procesach przemysłowych
  • przygotowanie materiałów do zdjęć,
  • dobór odpowiedniego oświetlenia i urządzeń do rejestracji i wizualizacji obrazu

Wymagania

  • umiejętność rejestracji,  obróbki i wizualizacji obrazu
  • umiejętność posługiwania się terminologią z zakresie fotografii
  • umiejętność posługiwania się kamerami przemysłowymi i doboru odpowiedniej kamery CCD i kamery liniowej
  • zdolności manualne,
  • doświadczenie,
  • znajomość programów komputerowych do obróbki i zapisu obrazu, np. GIMP
  • umiejętność przygotowania odpowiedniego otoczenia dla fotografowanego materiału

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • umowę o pracę