Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Group Leader w Zespole Podatkowym z językiem niemieckim

Advisory Group TEST Human Resources
Katowice
praca stacjonarna
2349 dni temu

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy świadczącej usługi księgowe, audytowe i doradcze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Katowice
Nr ref.: 6109

Wymagania:

  • Solidne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w sektorze SSC BPO (obszar finansów i podatków jako atut)
  • Doświadczenie w przenoszeniu/implementowaniu procesów
  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego

Obowiązki:

  • Migracja procesów związanych z obszarem podatków
  • Monitorowanie i organizowanie prac innych członków zespołu
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług dostarczanych do klientów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym środowisku pracy
  • Dodatkowe wynagrodzenie za znajomość języka niemieckiego
  • Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych oraz rozwijających poszczególne kompetencje z zakresu międzynarodowych podatków
  • Możliwość uczestnictwa w procesie tworzenia własnej ścieżki rozwoju
  • Możliwość codziennego wykorzystywania języków obcych
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, pakiet kafeteryjny – możliwość skorzystania m. in. z oferty Multisport Benefits Card
  • Możliwość uzyskania dodatkowego bonusu pieniężnego zależnie od wyników w pracy oraz za polecenie znajomych do pracy u nas
  • Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze ze strefą chillout i play room