Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
HR Services Specialist

Grafton Recruitment
dolnośląskie, realokacja do Krakowa
praca stacjonarna
2929 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: realokacja do Krakowa
Nr ref.: 5-12-36655/PC
Firma Grafton Recruitment wspiera start-up w Krakowie, dlatego też poszukujemy młodych, dynamicznych osób, które wiążą swoją ścieżkę kariery zawodowej z działem Human Resources i chcą zdobyć pierwsze profesjonalne doświadczenie.

Miejsce pracy: Kraków
Stanowisko: Specjalista w dziale Human Resources

Zakres obowiązków:
  • Organizowanie i koordynowanie zadań oraz projektów
  • Administracja personalna oraz zarządzanie dokumentami
  • Dostarczanie informacji pracownikom na temat ich wynagrodzeń, przebiegu pracy, ilości wykorzystanego urlopu, przysługujących benefitach itp.
  • Obsługa procesów związana z pracowniczym cyklem życia
  • Dokonywanie analiz określonej grupy pracowników pod kontem administracyjnym
  • Praca z danymi osobowymi na wewnętrznej bazie: wprowadzanie informacji do systemu, generowanie informacji dla zewnętrznych podmiotów (zabezpieczenie społeczne, podatek dochodowy, etc.)
  • Współpraca z wewnętrznymi klientami, menażerami i team leaderami
  • Analiza w celu ulepszania istniejących procesów administracyjnych i procedur współpracy z Klientami
Requirements:
  • Wyższe wykształcenie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Chęć rozwoju
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Otwartość na nowe, zawodowe wyzwania
  • Orientacja na cel, zadaniowość
  • Umiejętność pracy w grupie jak również samodzielnego wykonywania zadań
Benefits:
  • Umowa o pracę
  • Możliwość wzięcia udziału w start-upowym projekcie
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Dużo ciekawych wyzwań zawodowych
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".