Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Kasjer/-ka (Opole)

InterKadra Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
2795 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: Ks/OPO/2016
Zadania:
  •  obsługa klientów sklepu,
  •  obsługa kasy i terminali płatniczych,
  •  rozliczanie kasy po zakończonej pracy
  •  dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania:
  •  książeczka sanepidowska z aktualnymi badaniami (warunek konieczny)
  •  doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem
  •  dyspozycyjność
  •  zaangażowanie i chęć do pracy
Oferujemy:
  •  umowę zlecenie
  •  bezpłatne szkolenie kasjerskie
  •  stawkę godzinową
  •  przyjazną atmosferę pracy
  •  grafik ustalany na cały tydzień
  •  pracę stałą lub dorywczą