Praca.pl Praca Niemcy Kierownik Warsztatu Mechanicznego Niemcy
Kierownik Warsztatu (blacharz / lakiernik)

Marco Wedereit Karosserie- & Lackierfachbetrieb
Niemcy, Aglasterhausen
praca stacjonarna
2230 dni temu

Ogłoszenie numer: 1931099, z dnia 2018-03-27

Blacharnia i lakiernia Marco Wedereit zapewnia jakość i zadowolenie klientów na najwyższym poziomie od 1995 roku. Takie wartości są osiągalne tylko za pomocą dobrych pracowników i odpowiedniego podejścia do pracy. W nadchodzącym czasie planujemy powiększyć naszą firmę, więc szukamy od zaraz do pracy w Niemczech w rejonie Neckar-Odenwald-Kreis/Rhein-Neckar-Kreis:

Miejsce pracy: Niemcy, Aglasterhausen

Opis stanowiska

  • Doradzanie klientom
  • Kalkulacja szkód powypadkowych
  • Planowanie działań i zarządzanie warsztatem
  • Planowanie personelu, kierowanie i motywacja pracowników
  • Odbiór/ ostateczna kontrola przeprowadzonych napraw
  • Zakup części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Monitorowanie i doskonalenie przebiegu procesów w firmie

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie zawodowe jako lakiernik, blacharz lub mechanik samochodowy lub podobne kwalifikacje

  • doświadczenie zawodowe oraz w kierowaniu zespołem na podobnej pozycji
  • Doświadczenie w kalkulacji szkód powypadkowych
  • Wiedza fachowa w temacie karoserii i lakiernictwa
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi z dziedziny napraw powypadkowych

Oferujemy

  • Pewną i ciekawą pracę
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Możliwości osobistego rozwoju
  • Stosowne i godziwe wynagrodzenie