Konstruktor Oprzyrządowania Produkcyjnego (uchwyty spawalnicze i montażowe)
pl / en

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Konstruktor maszyn Praca.pl client

2016-06-24

Engineering / Design, Industry / Production

dolnośląskie, Świdnica

2016-06-22

We recommend

2016-06-21

dolnośląskie, Prawików

2016-06-17

Power industry / Electronics

dolnośląskie, Wrocław

2016-06-13

Engineering / Design

dolnośląskie

Konstruktor Oprzyrządowania Produkcyjnego (uchwyty spawalnicze i montażowe)- Archival job

JobCadring Polska Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Wrocław

Firma Cadring Polska jest międzynarodowym biurem konstrukcyjnym. Realizujemy kompleksowe projekty dla różnych sektorów rynku takich jak: pojazdy użytkowe, przemysł ciężki, przyrządy spawalnicze, przyrządy montażowe. Nasze biura zlokalizowane są w Finlandii, Szwecji, Polsce oraz Indiach.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego – uchwytów spawalniczych i montażowych
  • proponowanie oraz weryfikacja rozwiązań technicznych
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji 3D
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji 2D z uwzględnieniem GD&T
  • nadzór nad realizowanymi projektami w zakresie rozwiązań technicznych
  • ścisła współpraca z liderem projektu i klientem
  • wsparcie techniczne produkcji podczas wdrażania projektów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne
  • min. 3 - letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania 3D (Catia, Creo, SlolidWorks lub inny)
  • znajomość produktów MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność przekazywania wiedzy
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne warunki pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz karty Multisport