Similar Jobs

Sunex S.A.  jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej w Europie.

Stawiamy na doskonałą jakość. Współpraca nawiązana z gronem polskich i zagranicznych dostawców pozwala na zastosowanie najnowszych materiałów i rozwiązań w dziedzinie produkcji systemów solarnych. Przedsiębiorstwo wykorzystuje surowce i półprodukty pochodzące od renomowanych producentów.

Firma znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu, czyli przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Firma SUNEX S.A. producent urządzeń w branży grzewczej i chłodniczej, w tym wykorzystujących odnawialne źródła energii poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Racibórz
Opis stanowiska pracy:
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań i ulepszeń w istniejących produktach;
  • Kontakt z dostawcami maszyn i urządzeń niezbędnych celem wdrożenia nowych technologii;
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zgłaszania wzorów przemysłowych użytkowych;
  • Dyspozycyjność związana ze sporadycznymi wyjazdami służbowymi np. udział w konferencjach, spotkaniach z projektantami, przedstawicielami jednostek naukowych;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • Umiejętność wykonywania rysunku technicznego mechanicznego;
  • Bardzo dobra znajomość programu Solid Works;
  • Znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość na projektowanie innowacyjnych urządzeń w branży grzewczej i chłodniczej;
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (pełny etat) w godz. 8:00 do 16:00
  • Pracę w firmie nastawionej na innowację,
  • Szkolenia zgodne z planem zawartym w budżecie według wcześniej zgłoszonych potrzeb;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole.

CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny proszę przesyłać za pomocą przycisku

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text, Journal of Laws 2016, item 922 with later changes). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

You have already applied to this job

You are applying for the position of

Thank you. Your application was sent to the employer.

You are being redirected to the employer's application form

Attach files to the application

Profile not filledFill in

File size 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Additional information (expandcollapse)

- Required fields

Sending

Drop the file in the filed to add it

Hiring on praca.pl