Konsultant ds. obsługi w wypożyczalni samochodowej (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

257 dni

Wrocław

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KO/EXP/1215
Obowiązki:
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • profesjonalna obsługa klientów: podstawianie i odbiór pojazdów,
  • przekazywanie i odbiór dokumentacji wypożyczanego pojazdu, pobieranie od klientów płatności,
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy z wykorzystaniem urządzeń mobilnych,
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji,
  • obowiązki związane z utrzymaniem i obsługą parku samochodowego: transport/odbiór pojazdów do serwisów, do myjni i do innych oddziałów na terenie Polski.
Wymagania:
  • łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
  • dyspozycyjność min. 30h w ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
  • status ucznia lub studenta do 26. roku życia,
  • podstawowa wiedza dotycząca wyposażenia samochodu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • sumienność, punktualność,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • oferta pracy tymczasowej z możliwością skorzystania z pakietów medycznych, sportowych i ubezpieczeniowych.

Get to know the position: Konsultant

Konsultant to osoba, która zajmuje się udzielaniem porad w wybranej dziedzinie, np. księgowości, IT, prawie, zarządzaniu personelem, marketingu, finansach, reklamie. Konsultant świadczy usługi na rzecz osób prywatnych lub instytucji lub prowadzi działalność na własny rachunek. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: rozpoznanie i badanie problemu oraz udzielenie pomocy we wdrożeniu rozwiązań. ...

Hiring on praca.pl