Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler ds. Inwentaryzacji

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2527 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: STR/IN/KONT/05/2017
Opis stanowiska:

Cel stanowiska: Osoba na tym stanowisku odpowiada za zapewnienie utrzymywania optymalnych poziomów zapasów w celu spełniania potrzeb klientów wewnętrznych i zewnętrznych odnośnie do celów firmy.

Najważniejsze zadania:

  • Koordynowanie wszystkich działań związanych z inwentaryzacją zapasów w magazynach konsygnacyjnych, w tym:
    • Przygotowywanie kalendarza inwentaryzacji w magazynach konsygnacyjnych
    • Wydawanie arkuszy inwentaryzacji, uzgadnianie i wprowadzanie wyników do systemu MFG/PRO
    • Pomaganie zespołowi sprzedażowemu w wyjaśnianiu rozbieżności
    • Szkolenie członków zespołu sprzedażowego w zakresie procesów inwentaryzacyjnych
    • Zapewnienie prowadzenia i przechowywania niezbędnej dokumentacji
    • Sprawdzanie, czy przesyłka konsygnowana w szpitalu jest objęta ważną umową ze szpitalami:
    • Codzienne aktualizowanie bazy danych kontraktów konsygnacyjnych
    • Regularne analizowanie otwartych kontraktów względem przesyłek konsygnowanych
    • Wprowadzanie zaktualizowanego cennika do systemu
    •  Przeprowadzanie analiz dot. produktów o krótkim terminie przydatności
    • Analizowanie poziomu zapasów oraz zapewnianie wsparcia przy planowaniu redukowania nadmiarowych zapasów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Obszerna wiedza w zakresie procedur i metod magazynowych, w tym związana z praktykami dot. inwentaryzacji
  • Biegła znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Access)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, skrupulatność
  • Umiejętności analityczne z wysokim zorientowaniem na rozwiązywanie problemów
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu
Oferujemy:
  • odpowiedzialne i kreatywne zadania
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia do pracy

*Oferta Pracy Tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766, 22 440-57-07