Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler skarbowy

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Bolesławiec
praca stacjonarna
2269 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Bolesławiec
Ogłoszenie o naborze Nr 22891

Warunki pracy

• praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
• praca jednozmianowa wykonywania w porze dziennej,
• praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
• stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe,
• budynek biurowy – 4 kondygnacje,
• budynek posiada windę,
• wejście do budynku przystosowane dla osób niepełnosprawnych,
• toaleta na parterze przystosowana dla osób niepełnosprawnych,
• przy budynku na parkingu zewnętrznym znajduje się wyznaczone miejsce dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • przyjmowanie, rejestrowanie deklaracji podatkowych, wniosków i innych dokumentów w tym w postaci elektronicznej,
  • wspieranie podatników w prawidłowym wypełnianiu przez nich obowiązków podatkowych oraz prowadzenie spraw związanych z kasami rejestrującymi w celu zapewnienia szybkiej i profesjonalnej obsługi podatników,
  • wydawanie zaświadczeń oraz potwierdzanie profili zaufanych elektronicznej platformy ePUAP w celu zapewnienia sprawnej i profesjonalnej obsługi podatników.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego do 1 roku w obszarze stosowania przepisów prawa podatkowego
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • umiejętność redagowania pism
  • znajomość przepisów prawa podatkowego
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe