Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz

Horyzont Doradztwo Personalne
Gliwice
praca stacjonarna
3381 dni temu

Naszym Klientem jest firma inżynierska - dostawca usług
inżynierskich dla sektora wytwórczego energetyki. W związku z rozwojem
siedziby firmy w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko
Kreślarza.

Kreślarz
Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3064

Zadania:
  • wykonywanie rysunków instalacji, maszyn, urządzeń przemysłowych,
  • prowadzenie obliczeń,
  • rozwiązywanie problemów projektowych,
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej lub pokrewnej,
  • wiedza z zakresu materiałów konstrukcyjnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programu Autocad,
  • umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy,
  • precyzja w działaniu.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl