Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Lekka praca na produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2638 dni temu

Ogłoszenie numer: 1548745, z dnia 2017-02-19

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy:
- praca na samodzielnym stanowisku, stojąca przy szykowaniu instrukcji do pralek)
- pakowanie drobnych elementów plastikowych w folię
- wzrokowa kontrola jakości

Wymagania

Wymagania:
- doswiadczenie w pracy na produkcji
- zdolności manualne
- motywację do pracy
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnenie
- stałą stawke godzinową + premie
- mozliwość pakietu ManpowerPremium
- umowę o pracę na pełen etat
- pracę w systemie 3 zmianowym

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.