Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Fleksi Bemanning AS
Norwegia, Stavanger(Rogaland)
praca stacjonarna
3448 dni temu

Ogłoszenie numer: 557273, z dnia 2014-11-27

W związku z nowym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:
„Malarz".

Informacja:

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami!
W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska.

Malarz

Miejsce pracy: Norwegia, Stavanger(Rogaland)

Nr Ref.: Malarz

Opis stanowiska

RODZAJ WYKONYWANYCH PRAC:

  • malarstwo pokojowe
  • tapetowanie
  • malarstwo przemysłowe

PRACE ZEWNĘTRZNE

  • malowanie zewnętrzne oraz odnawianie fasad z cegły i betonowych
  • stawianie rusztowań
  • przygotowanie podłoża: czyszczenie, szpachlowanie, szlifowanie, odkurzenie
  • malowanie pędzlem
  • malowanie z rusztowania na wys. pow. 3 metrów

PRACE WEWNĄTRZ

  • malowanie i tapetowanie wnętrz
  • zabezpieczenie podłoża - ścian i podłogi poprzez rozkładanie plandeki
  • przygotowanie podłoża:
    • ściany i sufit: mycie i czyszczenie powierzchni, gipsowanie i szpachlowanie, wygładzanie, kitowanie
    • boazeria: drzwi, okna, cokoły oraz elementy metalowe: oczyszczanie, szlifowanie i wygładzanie
  • malowanie
  • lakierowanie
  • nakładanie tapet z włókna szklanego i papierowych
  • inne prace wykończeniowe
  • ściągnięcie plandek i posprzątanie miejsca pracy
  • praca z manualnymi narzędziami malarskimi

Wymagania

  • Min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w zawodzie
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany samochód do dyspozycji
  • Umiejętność utrzymania stanowiska pracy w czystości
  • Zmysł estetyczny
  • Umiejętne i dokładne uzyskiwanie płaskiej powierzchni pod malowanie i tapetowanie
  • Precyzyjne mierzenie i wykrajanie tapet
  • Umiejętność aplikacji farby różnego rodzaj
  • Mile widziana komunikatywna znajomość któregoś z języków obcych (angielski, niemiecki lub norweski)
  • Pozytywne referencje od byłych pracodawców
  • Motywacja do pracy w Skandynawii

Oferujemy

  • Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
  • Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
  • W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci
  • Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy