Zobacz więcej ofert pracy

Manager Sklepu Internetowego

By Dziubeka Biżuteria Modowa
Tychy
praca stacjonarna
2615 dni temu

Ogłoszenie numer: 1561166, z dnia 2017-03-08

BY DZIUBEKA - BIŻUTERIA MODOWA zaprasza do pracy w naszej siedzibie w Tychach

Dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i administrowanie sklepem internetowym,
  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży w sklepie internetowym,
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i marketingowymi sklepu internetowego,
  • Obsługa i wysyłka zamówień,
  • Prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami w procesie sprzedaży produktów przez Internet,
  • Nadzór nad poprawnością i terminami dostaw,
  • Wykonywanie oraz dbałość o jakość zdjęć produktowych oraz aktualność oferty Online - OBSŁUGA URZĄDZENIA ORBITVU,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wykonywanych działań i prowadzonych projektów,
  • Wyjazdy na targi branżowe.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office oraz programu Alphashot i Gimp,
  • Zaangażowanie i wysoka komunikatywność,
  • Znajomość asortymentu.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.