The job you are looking for is no longer active

See similar active jobs

We recommend

today

Gastronomy / Catering, Phisical job

mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Warszawa Okęcie
mazowieckie, Warszawa, Targówek

yesterday

Phisical job, Sales / Customer Service

Mechanik napraw strukturalnych (Blacharz) - Archival job

JobLOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / mazowieckie / Warszawa

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów pasażerskich oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik napraw strukturalnych (Blacharz)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TTBR/03/2016

(umowa na zastępstwo)

Główne zadania:

  • Wykonywanie napraw i modyfikacji części lotniczych wykonanych z materiałów kompozytowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pneumatycznymi (szlifierka, wiertarka),

  • Doświadczenie przy pracach blacharskich

  • Zdolności manualne,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz 12h.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,

  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od osiąganych wyników,

  • Pakiet socjalny.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 ze zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania”