Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Konin Pre sales Manager Konin
Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O / Poznań II
Konin
praca stacjonarna
3464 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

Miejsce pracy: Konin

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie zespołem Doradców ds. Ubezpieczeń i Inwestycji;
• Szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu;
• Rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu;
• Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych;
• Uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym - wdrażanie nowych produktów;
• Dbanie o wysoki standard pracy oraz utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy;
• Rozwój kompetencji niezbędnych w pracy menadżera poprzez uczestniczenie w szkoleniach.

Oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego;
• Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta;
• Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników;
• Chęci rozwoju kariery zawodowej w zakresie zarządzania sprzedażą;
• Komunikatywności i przedsiębiorczości.

Oferujemy:

• Jasno określoną ścieżkę rozwoju w międzynarodowej organizacji;
• Profesjonalny system szkoleń menedżerskich dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwojowych;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Umowę agencyjną;
• Wsparcie na każdym etapie wdrożenia.