Zobacz więcej ofert pracy

Monter izolacji termicznych

Link2Europe Sp. z o.o
Belgia, Lier
praca stacjonarna
2243 dni temu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta -  wiodącej firmy w Belgii specjalizującej się w produkcji autobusów oraz  naczep. To jednocześnie firma z pierwszego miejsca na liście najlepszych pracodawców w Belgii posiadająca dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestująca w szkolenia pracowników. Firma liczy w obecnej chwili ok 4 tys. pracowników, ma swoje oddziały w wielu krajach Europy -poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lier
OPIS STANOWISKA:
  • Praca przy montażu izolacji termicznych w 16 metrowych cysternach (praca przy jednej cysternie to ok. 70 godzin roboczych)
  • Nanoszenie materiałów izolacyjnych (bloki poliuretanowe i wełna szklana) na obracający się zbiornik.
  • Montaż płyt okładzinowych wokół izolacji.
  • Uszczelnianiem silikonem.
  • Montażem kratek.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Doświadczenie przy wykańczaniu budynków materiałami izolacyjnymi.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód.
OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie 14 – 15  €/h brutto.
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • Premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).
  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
  • Bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy.
  • Opiekę koordynatora.
  • Możliwa praca również w soboty.
  • Pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.
DODATKOWE KOSZTY:
  • zakwaterowanie: 80€ tygodniowo