Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja Regipsiarz Francja
Monter płyt kartonowo-gipsowych

Work Express Sp. z o.o.
Francja
praca stacjonarna
2233 dni temu
OPIS STANOWISKA
  • Montaż ścianek z płyt kartonowo-gipsowych;
  • Montaż sufitów podwieszanych Armstrong.
WYMAGANIA
  • Doświadczenie w montażu płyt g/k oraz sufitów podwieszanych (Armstrong);
  • Dokładność;
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji;
Mile widziane
  • Doświadczenie jako regipsiarz na terenie Francji lub Niemiec;
  • Znajomość j. francuskiego.
OFERUJEMY
  • Możliwe wynagrodzenie - nawet około 2000 euro netto/miesięcznie;
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie;
  • Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;
  • SAMOCHODY służbowe na miejscu;
  • Liczne PREMIE;
  • Pracę na dłuższy okres czasu - projekt długofalowy.

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

INFORMUJEMY, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO WYBRANYCH KANDYDATÓW.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.